Kontaktid

Valikud rakenduvad automaatselt

Kontakti foto
Kaire Pihelgas

Õppejuht

Telefoninumber 5393 9163 E-posti aadress kaire.pihelgas@mg.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Kolmapäeval 14.00-16.00 eelneval kokkuleppel

Kontakti foto
Raili Vahermägi

Inimeseõpetus

Õpime õppima

Psühholoog

Telefoninumber 5564 6243 E-posti aadress raili.vahermagi@mg.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Teisipäeviti kell 14.00 eelneval kokkuleppel

Kontakti foto
Vello Rus

Füüsika

Huvijuht

Ideest teostuseni

E-posti aadress vello.rus@mg.edu.ee

Kontakti foto
Viivi Reedik

Inglise keel

E-posti aadress viivi.reedik@mg.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Kolmapäeviti 14.00-16.30 või vastavalt kokkuleppele

Kontakti foto
Marge Raudmägi

Matemaatika

E-posti aadress marge.raudmagi@mg.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Kokkuleppel Teamsis

Kontakti foto
Virge Virunurm

Klassiõpetaja

E-posti aadress virge.virunurm@mg.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Esmaspäeval 14.00 - 14.45 (eelneval kokkuleppel)

Kontakti foto
Katarina Eva Ventsel

Hispaania keel

Inglise keel

E-posti aadress katarinaeva.ventsel@mg.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Neljapäeviti 8. tund eelneval kokkuleppeö

Kontakti foto
Heli Stroom

Geograafia

Keskkonnaõpetus

Majandus- ja ettevõtlusõpe

E-posti aadress heli.stroom@mg.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Esmaspäeval 14.00-16.00 eelneval kokkuleppel

Kontakti foto
Mari Liis Arismaa

Matemaatika

E-posti aadress mariliis.arismaa@mg.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Esmaspäeval, neljapäeval 14:00 (eelneval kokkuleppel)

Kontakti foto
Harlet Arismaa

Matemaatika

E-posti aadress harlet.arismaa@mg.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Kokkuleppel Teamsis

Kontakti foto
Marianna Aleksejeva

Inglise keel

E-posti aadress marianna.aleksejeva@mg.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Esmaspäeval 14.00 - 15.30 (eelneval kokkuleppel). Ruum 111

Kontakti foto
Erik Aarna

Arvutiõpetus

Matemaatika

E-posti aadress erik.aarna@mg.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

E alates 14:00, K ja N alates 13:00 (eelneval kokkuleppel)

Kontakti foto
Ingrid Teigar

Inglise keel

Suurbritannia ja USA geograafia

USA ajalugu

E-posti aadress ingrid.teigar@mg.edu.ee
Kontakti foto
Marju Kubre

Ameerika kirjandus

Inglise ärikeel

Inglise keel

Inglise kirjandus

Tallinna ajalugu

E-posti aadress marju.kubre@mg.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Konsultatsioonid toimuvad õpetajaga kokkuleppel

Kontakti foto
Raili Vahermägi

Inimeseõpetus

Õpime õppima

Psühholoog

Telefoninumber 5564 6243 E-posti aadress raili.vahermagi@mg.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Teisipäeviti kell 14.00 eelneval kokkuleppel

Kontakti foto
Maarja Rips

Bioloogia

E-posti aadress maarja.rips@mg.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Esmaspäeval 13.50-14.30 eelneval kokkuleppel

Kontakti foto
Pille Pirn

Matemaatika

E-posti aadress pille.pirn@mg.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Õpilasega kokkuleppel

Kontakti foto
August Mänd

Ühiskonnaõpetus

Ajalugu

E-posti aadress august.mand@mg.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Kolmapäev 14:50-15:35 (vastavalt kokkuleppele)

Kontakti foto
Helena Keskpaik

Klassiõpetaja

E-posti aadress helena.keskpaik@mg.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Reede 14.00-14.45 (eelneval kokkuleppel)

Kontakti foto
Maria Kall

Hispaania keel

E-posti aadress maria.kall@mg.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Kolmapäeval 15:40 eelneval kokkuleppel

Kontakti foto
Viktoria Hytti

Vene keel

E-posti aadress viktoria.hytti@mg.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Esmaspäeval 14.50-15.30 ja kokkuleppel

Kontakti foto
Marika Dudkin

Inglise keel

Suurbritannia ajalugu

E-posti aadress marika.dudkin@mg.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Ruum 115 kolmapäeval 14.50-15.30; neljapäeval 8.00-8.45 (eelneval kokkuleppel)

Kontakti foto
Maria Šmonina

Hispaania keel

Vene keel

E-posti aadress maria.smonina@mg.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Neljapäev 8. tund kell 14.45 eelneval kokkuleppel

Kontakti foto
Pille Rückenberg

Inglise keel

E-posti aadress pille.ruckenberg@mg.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

N 13.00-13.45(õpiabi), N 14.45-15.30 (konsultatsioon)

Kontakti foto
Tiina Rum

Klassiõpetaja

E-posti aadress tiina.rum@mg.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Neljapäev 11.00-11.45 eelneval kokkuleppel

Kontakti foto
Katrin Rinne

Liikumisõpetus

E-posti aadress katrin.rinne@mg.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Teisipäeval 15.00 või vastavalt kokkuleppele

Kontakti foto
Marika Randma

Õpime õppima

Ühiskonnaõpetus

Ajalugu

Telefoninumber 5361 7720 E-posti aadress marika.randma@mg.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Kolmapäeviti alates 12.00 eelneval kokkuleppel

Kontakti foto
Mari-Liis Oja

Arvutiõpetus

Raamatukogu

Saksa keel

Telefoninumber 5336 5069 E-posti aadress mari-liis.oja@mg.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Esmaspäeval 14.00 - 17.00, eelneval kokkuleppel

Kontakti foto
Aet Mikli

Muusika

E-posti aadress aet.mikli@mg.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Esmaspäeval 14.00 - 17.00 eelneval kokkuleppel

Kontakti foto
Urmas Kaljuvee

Tehnoloogiaõpetus

E-posti aadress urmas.kaljuvee@mg.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Esmaspäev, teisipäev kell 14:00 eelneval kokkuleppel

Kontakti foto
Oleg Fedotov

Füüsika

E-posti aadress oleg.fedotov@mg.edu.ee

Konsultatsiooni aeg:

Neljapäev 8 tund kell 14.45 eelneval kokkuleppel

Kontakti foto
Aet Laast

Eesti keel

Kirjandus

Kunstiajalugu

Ühiskonnaõpetus

Ajalugu

E-posti aadress aet.laast@mg.edu.ee
Kontakti foto
Erki Õun

Seltskonnatants

Matemaatika

E-posti aadress erki.oun@mg.edu.ee
Kontakti foto
Tanel Pihelgas

Bioloogia

Geograafia

Loodusõpetus

E-posti aadress tanel.pihelgas@mg.edu.ee
Kontakti foto
Mirjam Vaindlu

Bioloogia

Keemia

Loodusteadused, tehnoloogia ja ühiskond

E-posti aadress mirjam.vaindlu@mg.edu.ee
Kontakti foto
Hanna-Ly Eljas

Eesti keel

Kirjandus

Klassiõpetaja

E-posti aadress Hanna-Ly.Eljas@mg.edu.ee
Kontakti foto
Rain Roosileht

Inimeseõpetus

Ühiskonnaõpetus

Ajalugu

E-posti aadress rain.roosileht@mg.edu.ee
Kontakti foto
Tiina Luik

Eesti keel

Kirjandus

Klassiõpetaja

E-posti aadress tiina.luik@mg.edu.ee
Kontakti foto
Ülle Sirel

Eesti keel

Kirjandus

Klassiõpetaja

E-posti aadress ulle.sirel@mg.edu.ee
Kontakti foto
Jaanus Adamson

Eesti keel

Kirjandus

Teater, film ja kirjandus

E-posti aadress jaanus.adamson@yahoo.com
Kontakti foto
Sandra Morozov

Geograafia

Loodusõpetus

Kontakti foto
Vello Rus

Füüsika

Huvijuht

Ideest teostuseni

E-posti aadress vello.rus@mg.edu.ee
Avaldatud 06.01.2024 Viimati muudetud 16.02.2024