Контакты

Опции применяются автоматически

Фото контактного лица
Kantselei

Kantselei

Номер телефона 654 7292 Номер телефона 17.06 on kantselei suletud. E-mail адрес kool@mg.edu.ee

Время консультаций:

E 10.30-16.30

T 9.00-15.00

K 8.00-14.00

N 9.00-15.00

R 9.00-15.00

Фото контактного лица
Marika Dudkin

Inglise keel

Suurbritannia ajalugu

E-mail адрес marika.dudkin@mg.edu.ee

Время консультаций:

Ruum 115 esmaspäeval kell 14.50-15.30

Фото контактного лица
Tatjana Fedorova

Arvutiõpetus

Matemaatika

E-mail адрес tatjana.fedorova@mg.edu.ee

Время консультаций:

Esmaspäeviti ja neljapäeviti 14.00-15.30 ruum 224

Фото контактного лица
Kaidor Damberg

Keemia

Loodusõpetus

E-mail адрес kaidor.damberg@mg.edu.ee

Время консультаций:

Esmaspäev alates 14:45

Фото контактного лица
Aet Mikli

Muusika

E-mail адрес aet.mikli@mg.edu.ee

Время консультаций:

Esmaspäeval 14.00 - 17.00 eelneval kokkuleppel

Фото контактного лица
Viivi Reedik

Inglise keel

E-mail адрес viivi.reedik@mg.edu.ee

Время консультаций:

Kolmapäeviti 14.00-16.30 või vastavalt kokkuleppele

Фото контактного лица
Marge Raudmägi

Matemaatika

E-mail адрес marge.raudmagi@mg.edu.ee

Время консультаций:

Kokkuleppel Teamsis

Фото контактного лица
Virge Virunurm

Klassiõpetaja

E-mail адрес virge.virunurm@mg.edu.ee

Время консультаций:

Esmaspäeval 14.00 - 14.45 (eelneval kokkuleppel)

Фото контактного лица
Katarina Eva Ventsel

Hispaania keel

Inglise keel

E-mail адрес katarinaeva.ventsel@mg.edu.ee

Время консультаций:

Neljapäeviti 8. tund eelneval kokkuleppeö

Фото контактного лица
Heli Stroom

Geograafia

Keskkonnaõpetus

Majandus- ja ettevõtlusõpe

E-mail адрес heli.stroom@mg.edu.ee

Время консультаций:

Esmaspäeval 14.00-16.00 eelneval kokkuleppel

Фото контактного лица
Mari Liis Arismaa

Matemaatika

E-mail адрес mariliis.arismaa@mg.edu.ee

Время консультаций:

Esmaspäeval, neljapäeval 14:00 (eelneval kokkuleppel)

Фото контактного лица
Harlet Arismaa

Matemaatika

E-mail адрес harlet.arismaa@mg.edu.ee

Время консультаций:

Kokkuleppel Teamsis

Фото контактного лица
Marianna Aleksejeva

Inglise keel

E-mail адрес marianna.aleksejeva@mg.edu.ee

Время консультаций:

Esmaspäeval 14.00 - 15.30 (eelneval kokkuleppel). Ruum 111

Фото контактного лица
Erik Aarna

Arvutiõpetus

Matemaatika

E-mail адрес erik.aarna@mg.edu.ee

Время консультаций:

E alates 14:00, K ja N alates 13:00 (eelneval kokkuleppel)

Фото контактного лица
Ingrid Teigar

Inglise keel

Suurbritannia ja USA geograafia

USA ajalugu

E-mail адрес ingrid.teigar@mg.edu.ee
Фото контактного лица
Marju Kubre

Ameerika kirjandus

Inglise ärikeel

Inglise keel

Inglise kirjandus

Tallinna ajalugu

E-mail адрес marju.kubre@mg.edu.ee

Время консультаций:

Konsultatsioonid toimuvad õpetajaga kokkuleppel

Фото контактного лица
Raili Vahermägi

Inimeseõpetus

Õpime õppima

Psühholoog

Номер телефона 5564 6243 E-mail адрес raili.vahermagi@mg.edu.ee

Время консультаций:

Teisipäeviti kell 14.00 eelneval kokkuleppel

Фото контактного лица
Maarja Rips

Bioloogia

E-mail адрес maarja.rips@mg.edu.ee

Время консультаций:

Esmaspäeval 13.50-14.30 eelneval kokkuleppel

Фото контактного лица
Pille Pirn

Matemaatika

E-mail адрес pille.pirn@mg.edu.ee

Время консультаций:

Õpilasega kokkuleppel

Фото контактного лица
August Mänd

Ühiskonnaõpetus

Ajalugu

E-mail адрес august.mand@mg.edu.ee

Время консультаций:

Kolmapäev 14:50-15:35 (vastavalt kokkuleppele)

Фото контактного лица
Helena Keskpaik

Klassiõpetaja

E-mail адрес helena.keskpaik@mg.edu.ee

Время консультаций:

Reede 14.00-14.45 (eelneval kokkuleppel)

Фото контактного лица
Maria Kall

Hispaania keel

E-mail адрес maria.kall@mg.edu.ee

Время консультаций:

Kolmapäeval 15:40 eelneval kokkuleppel

Фото контактного лица
Viktoria Hytti

Vene keel

E-mail адрес viktoria.hytti@mg.edu.ee

Время консультаций:

Esmaspäeval 14.50-15.30 ja kokkuleppel

Фото контактного лица
Maria Šmonina

Hispaania keel

Vene keel

E-mail адрес maria.smonina@mg.edu.ee

Время консультаций:

Neljapäev 8. tund kell 14.45 eelneval kokkuleppel

Фото контактного лица
Pille Rückenberg

Inglise keel

E-mail адрес pille.ruckenberg@mg.edu.ee

Время консультаций:

N 13.00-13.45(õpiabi), N 14.45-15.30 (konsultatsioon)

Фото контактного лица
Tiina Rum

Klassiõpetaja

E-mail адрес tiina.rum@mg.edu.ee

Время консультаций:

Neljapäev 11.00-11.45 eelneval kokkuleppel

Фото контактного лица
Katrin Rinne

Liikumisõpetus

E-mail адрес katrin.rinne@mg.edu.ee

Время консультаций:

Teisipäeval 15.00 või vastavalt kokkuleppele

Фото контактного лица
Marika Randma

Õpime õppima

Ühiskonnaõpetus

Ajalugu

Номер телефона 5361 7720 E-mail адрес marika.randma@mg.edu.ee

Время консультаций:

Kolmapäeviti alates 12.00 eelneval kokkuleppel

Фото контактного лица
Mari-Liis Oja

Arvutiõpetus

Raamatukogu

Saksa keel

Номер телефона 5336 5069 E-mail адрес mari-liis.oja@mg.edu.ee

Время консультаций:

Esmaspäeval 14.00 - 17.00, eelneval kokkuleppel

Фото контактного лица
Urmas Kaljuvee

Tehnoloogiaõpetus

E-mail адрес urmas.kaljuvee@mg.edu.ee

Время консультаций:

Esmaspäev, teisipäev kell 14:00 eelneval kokkuleppel

Фото контактного лица
Oleg Fedotov

Füüsika

E-mail адрес oleg.fedotov@mg.edu.ee

Время консультаций:

Neljapäev 8 tund kell 14.45 eelneval kokkuleppel

Фото контактного лица
Aet Laast

Eesti keel

Kirjandus

Kunstiajalugu

Ühiskonnaõpetus

Ajalugu

E-mail адрес aet.laast@mg.edu.ee
Фото контактного лица
Mirjam Vaindlu

Bioloogia

Keemia

Loodusteadused, tehnoloogia ja ühiskond

E-mail адрес mirjam.vaindlu@mg.edu.ee
Фото контактного лица
Hanna-Ly Eljas

Eesti keel

Kirjandus

Klassiõpetaja

E-mail адрес Hanna-Ly.Eljas@mg.edu.ee
Фото контактного лица
Rain Roosileht

Inimeseõpetus

Ühiskonnaõpetus

Ajalugu

E-mail адрес rain.roosileht@mg.edu.ee
Фото контактного лица
Tiina Luik

Eesti keel

Kirjandus

Klassiõpetaja

E-mail адрес tiina.luik@mg.edu.ee
Фото контактного лица
Ülle Sirel

Eesti keel

Kirjandus

Klassiõpetaja

E-mail адрес ulle.sirel@mg.edu.ee
Фото контактного лица
Jaanus Adamson

Eesti keel

Kirjandus

Teater, film ja kirjandus

E-mail адрес jaanus.adamson@yahoo.com
Фото контактного лица
Sandra Morozov

Geograafia

Loodusõpetus

Фото контактного лица
Vello Rus

Füüsika

Huvijuht

Ideest teostuseni

E-mail адрес vello.rus@mg.edu.ee
Опубликовано 06.01.2024 Дата последнего изменения 14.06.2024