Contacts

The options apply automatically

Contact photo
Kantselei

Kantselei

Phone number 654 7292 Phone number 17.06 on kantselei suletud. Email address kool@mg.edu.ee

Consulations time:

E 10.30-16.30

T 9.00-15.00

K 8.00-14.00

N 9.00-15.00

R 9.00-15.00

Contact photo
Kaire Pihelgas

Õppejuht

Phone number 5393 9163 Email address kaire.pihelgas@mg.edu.ee

Consulations time:

Kolmapäeval 14.00-16.00 eelneval kokkuleppel

Contact photo
Raili Vahermägi

Inimeseõpetus

Õpime õppima

Psühholoog

Phone number 5564 6243 Email address raili.vahermagi@mg.edu.ee

Consulations time:

Teisipäeviti kell 14.00 eelneval kokkuleppel

Contact photo
Vello Rus

Füüsika

Huvijuht

Ideest teostuseni

Email address vello.rus@mg.edu.ee

Contact photo
Marika Dudkin

Inglise keel

Suurbritannia ajalugu

Email address marika.dudkin@mg.edu.ee

Consulations time:

Ruum 115 esmaspäeval kell 14.50-15.30

Contact photo
Tatjana Fedorova

Arvutiõpetus

Matemaatika

Email address tatjana.fedorova@mg.edu.ee

Consulations time:

Esmaspäeviti ja neljapäeviti 14.00-15.30 ruum 224

Contact photo
Kaidor Damberg

Keemia

Loodusõpetus

Email address kaidor.damberg@mg.edu.ee

Consulations time:

Esmaspäev alates 14:45

Contact photo
Aet Mikli

Muusika

Email address aet.mikli@mg.edu.ee

Consulations time:

Esmaspäeval 14.00 - 17.00 eelneval kokkuleppel

Contact photo
Viivi Reedik

Inglise keel

Email address viivi.reedik@mg.edu.ee

Consulations time:

Kolmapäeviti 14.00-16.30 või vastavalt kokkuleppele

Contact photo
Marge Raudmägi

Matemaatika

Email address marge.raudmagi@mg.edu.ee

Consulations time:

Kokkuleppel Teamsis

Contact photo
Virge Virunurm

Klassiõpetaja

Email address virge.virunurm@mg.edu.ee

Consulations time:

Esmaspäeval 14.00 - 14.45 (eelneval kokkuleppel)

Contact photo
Katarina Eva Ventsel

Hispaania keel

Inglise keel

Email address katarinaeva.ventsel@mg.edu.ee

Consulations time:

Neljapäeviti 8. tund eelneval kokkuleppeö

Contact photo
Heli Stroom

Geograafia

Keskkonnaõpetus

Majandus- ja ettevõtlusõpe

Email address heli.stroom@mg.edu.ee

Consulations time:

Esmaspäeval 14.00-16.00 eelneval kokkuleppel

Contact photo
Mari Liis Arismaa

Matemaatika

Email address mariliis.arismaa@mg.edu.ee

Consulations time:

Esmaspäeval, neljapäeval 14:00 (eelneval kokkuleppel)

Contact photo
Harlet Arismaa

Matemaatika

Email address harlet.arismaa@mg.edu.ee

Consulations time:

Kokkuleppel Teamsis

Contact photo
Marianna Aleksejeva

Inglise keel

Email address marianna.aleksejeva@mg.edu.ee

Consulations time:

Esmaspäeval 14.00 - 15.30 (eelneval kokkuleppel). Ruum 111

Contact photo
Erik Aarna

Arvutiõpetus

Matemaatika

Email address erik.aarna@mg.edu.ee

Consulations time:

E alates 14:00, K ja N alates 13:00 (eelneval kokkuleppel)

Contact photo
Ingrid Teigar

Inglise keel

Suurbritannia ja USA geograafia

USA ajalugu

Email address ingrid.teigar@mg.edu.ee
Contact photo
Marju Kubre

Ameerika kirjandus

Inglise ärikeel

Inglise keel

Inglise kirjandus

Tallinna ajalugu

Email address marju.kubre@mg.edu.ee

Consulations time:

Konsultatsioonid toimuvad õpetajaga kokkuleppel

Contact photo
Raili Vahermägi

Inimeseõpetus

Õpime õppima

Psühholoog

Phone number 5564 6243 Email address raili.vahermagi@mg.edu.ee

Consulations time:

Teisipäeviti kell 14.00 eelneval kokkuleppel

Contact photo
Maarja Rips

Bioloogia

Email address maarja.rips@mg.edu.ee

Consulations time:

Esmaspäeval 13.50-14.30 eelneval kokkuleppel

Contact photo
Pille Pirn

Matemaatika

Email address pille.pirn@mg.edu.ee

Consulations time:

Õpilasega kokkuleppel

Contact photo
August Mänd

Ühiskonnaõpetus

Ajalugu

Email address august.mand@mg.edu.ee

Consulations time:

Kolmapäev 14:50-15:35 (vastavalt kokkuleppele)

Contact photo
Helena Keskpaik

Klassiõpetaja

Email address helena.keskpaik@mg.edu.ee

Consulations time:

Reede 14.00-14.45 (eelneval kokkuleppel)

Contact photo
Maria Kall

Hispaania keel

Email address maria.kall@mg.edu.ee

Consulations time:

Kolmapäeval 15:40 eelneval kokkuleppel

Contact photo
Viktoria Hytti

Vene keel

Email address viktoria.hytti@mg.edu.ee

Consulations time:

Esmaspäeval 14.50-15.30 ja kokkuleppel

Contact photo
Maria Šmonina

Hispaania keel

Vene keel

Email address maria.smonina@mg.edu.ee

Consulations time:

Neljapäev 8. tund kell 14.45 eelneval kokkuleppel

Contact photo
Pille Rückenberg

Inglise keel

Email address pille.ruckenberg@mg.edu.ee

Consulations time:

N 13.00-13.45(õpiabi), N 14.45-15.30 (konsultatsioon)

Contact photo
Tiina Rum

Klassiõpetaja

Email address tiina.rum@mg.edu.ee

Consulations time:

Neljapäev 11.00-11.45 eelneval kokkuleppel

Contact photo
Katrin Rinne

Liikumisõpetus

Email address katrin.rinne@mg.edu.ee

Consulations time:

Teisipäeval 15.00 või vastavalt kokkuleppele

Contact photo
Marika Randma

Õpime õppima

Ühiskonnaõpetus

Ajalugu

Phone number 5361 7720 Email address marika.randma@mg.edu.ee

Consulations time:

Kolmapäeviti alates 12.00 eelneval kokkuleppel

Contact photo
Mari-Liis Oja

Arvutiõpetus

Raamatukogu

Saksa keel

Phone number 5336 5069 Email address mari-liis.oja@mg.edu.ee

Consulations time:

Esmaspäeval 14.00 - 17.00, eelneval kokkuleppel

Contact photo
Urmas Kaljuvee

Tehnoloogiaõpetus

Email address urmas.kaljuvee@mg.edu.ee

Consulations time:

Esmaspäev, teisipäev kell 14:00 eelneval kokkuleppel

Contact photo
Oleg Fedotov

Füüsika

Email address oleg.fedotov@mg.edu.ee

Consulations time:

Neljapäev 8 tund kell 14.45 eelneval kokkuleppel

Contact photo
Aet Laast

Eesti keel

Kirjandus

Kunstiajalugu

Ühiskonnaõpetus

Ajalugu

Email address aet.laast@mg.edu.ee
Contact photo
Erki Õun

Seltskonnatants

Matemaatika

Email address erki.oun@mg.edu.ee
Contact photo
Tanel Pihelgas

Bioloogia

Geograafia

Loodusõpetus

Email address tanel.pihelgas@mg.edu.ee
Contact photo
Mirjam Vaindlu

Bioloogia

Keemia

Loodusteadused, tehnoloogia ja ühiskond

Email address mirjam.vaindlu@mg.edu.ee
Contact photo
Hanna-Ly Eljas

Eesti keel

Kirjandus

Klassiõpetaja

Email address Hanna-Ly.Eljas@mg.edu.ee
Contact photo
Rain Roosileht

Inimeseõpetus

Ühiskonnaõpetus

Ajalugu

Email address rain.roosileht@mg.edu.ee
Contact photo
Liis Hendrikson

Keemia

Keskkonnakeemia

Teaduslabor

Email address liis.hendrikson@mg.edu.ee
Contact photo
Tiina Luik

Eesti keel

Kirjandus

Klassiõpetaja

Email address tiina.luik@mg.edu.ee
Contact photo
Ülle Sirel

Eesti keel

Kirjandus

Klassiõpetaja

Email address ulle.sirel@mg.edu.ee
Contact photo
Jaanus Adamson

Eesti keel

Kirjandus

Teater, film ja kirjandus

Email address jaanus.adamson@yahoo.com
Contact photo
Sandra Morozov

Geograafia

Loodusõpetus

Contact photo
Vello Rus

Füüsika

Huvijuht

Ideest teostuseni

Email address vello.rus@mg.edu.ee
Published 06.01.2024 Last changed 14.06.2024