Eesti keele tunnis oli teemaks "Kuuldemäng". Alguses võtsime eesmärgiks tunnis kuulata mitmete ERR´i arhiivi kuuldamängude katkeid, et leida see, mis teeb ühe jutu nauditavaks. Milline muusika, millega teha heliefekte, anda edasi ilmastikunähtusi või tuua sisse sõnadeta tegelasi häälitsustega. Kui kogu kasulik info kogutud, tuli hakata mõtlema lavastuse peale. Aluseks võis võtta kas tuntud muinasjutu või kirjutada ise mingi lugu. Lavastamiseks võis kokku panna oma tiimi. Oli neidki, kes tegid monokuuldemängu. Kuna aprill on nutikuu, siis tuli salvestada kuuldmäng telefoni või saata meiliga häälsalvestus.
Seejärel toimus kuuldemängude esmaettekanne. Igaüks võis avaldada arvamust ja leida need vahvad ideed ja nüansid, mis olid eriti tabavalt leitud.
Tüdrukute viieliikmeline tiim tegi humoorika ja pisut teises võtmes muinasjutust" Punamütsike" kuuldemängu, mis napilt pingereas edestas poiste tiimi. Viimase kiituseks võib öelda, et oskuslikult oli kasutatud palju eriefekte. Julgus üksi lavastada, on ka kiiduväärt- õpetaja tänud neile.
Ega head kraami või ainult enda teada hoida! Nii olid mitmed klassid nõus kuulama oma tundides loodud kuuldemängu.
Täname I a ja II b klassi hoolikaid kuulajaid, III c, V a IV a klassi heatahtlikke kuulajaid.
Kõiki, kes võtsid noori autoreid lahkelt vastu ja lasid neil oma loomingut tutvustada.