Tunniplaanivälised liikumistunnid 2024/2025. õa

Lisaks ühele tunniplaanijärgsele liikumiseõpetuse tunnile osalevad 7.-9. klassi õpilased nädala jooksul ühes tunniplaanivälises liikumistunnis. Õpilane valib endale sobiva aja allolevast graafikust ning registreerib oma kohaloleku valveõpetaja juures. Tunnid toimuvad staadionil või Männi pargis iga ilmaga.

Esmaspäeva                  15.15-15.30 saabumisega

Kolmapäev                     15.15-15.30 saabumisega

Neljapäev                       15.15-15.30 saabumisega

Reede                              15.15-15.30 saabumisega

Õpetaja on alati kohal.

Iga õpilane peab osalema välitunnis 1 kord nädalas. Õpetaja fikseerib õpilase osalemise tunnis.

Klass                  Jooks / kõnd või muu aktiivne sportlik tegevus

7.-9. klass        20 min / 40 min

Hindamine:

8-10 korda – A

7 korda – B

5-6 korda – D

1-4 korda – F+

Õpilased, kes käivad väljaspool kooli regulaarset füüsilist tegevust nõudvates treeningutes (vähemalt 3x nädalas), on võimalus saada vabastus graafiku järgsetest välitundidest. Selleks tuleb esitada oma kehalise kasvatuse õpetajale hiljemalt iga trimestri esimese nädala lõpuks klubi/ treeningu korraldaja poolt välja antud ametlik tõend/kiri, mis peab sisaldama järgmisi andmeid:

treeningu korraldaja / klubi nimi

treeningul osaleva õpilase nimi

spordiala nimetus

treeningu toimumise aeg ja sagedus

NB! G2 ja G3 klassidel toimub nädalas üks tunniplaanijärgne liikumisõpetuse tund, millele lisaks tuleb vähemalt kord nädalas iseseisvalt aktiivselt liikuda ja selle sportliku tegevuse kotha täita liikumispäevikut. Liikumispäevik esitatakse õpetajale üle vaatamiseks ja tagasisidestamiseks tema poolt määratud ajaks.

Avaldatud 13.08.2024. Viimati muudetud 06.09.2024.