Talgupäeva tänuüritus

Loomise kuupäev 10.05.2024
Suur-suur aitäh veelkord kõigile talgulistele! Suur töö sai tehtud!
6. mail toimus meie koolis Teeme Ära talgupäev, kus võttis osa 446 inimest, nendest 36 klassi, 394 õpilast, 18 õpetajat, 6 lapsevanemat ja 28 talgumeeskonna liiget.

Ühise eesmärgi nimel saime tehtud kogu staadioniala, kaugus- ja kuulitõukeala, kooliesise, parkla, lasteaiaäärse ala, Männi raamatukogu ümbruse. Lillepottidesse sai istutatud võõrasemad, külvati lilleseemneid ja korrastati peenraid. Kingituseks saadud nulutaimed said istutatud nii staadionialale kui ka koolimaja ette. Võeti maha võsa ja alustati kooli õppeaia projektiga, kus pandi kokku peenrakaste ja istutati põõsaid. Toredaks üllatuseks sai üles ka putukahotell. Koolimaja seest said osad klassiruumid puhtaks ja aula korda.
Meie talgupäeva toetasid Mustamäe LOV, aiandus- ja põllumajanduskaupade hulgimüügi ettevõte Horticom ja Tallinna Mustamäe Gümnaasium.

Pidulikul lõpetamisel tänas talgupäeva juht Tiina Rum koos koolijuhi Marika Randmaga klasse, õpetajaid, lapsevanemaid ja toetajaid. Talgupäeva lõpetamisele pani punkti ühise talgupildi tegemine.

Talgupäeva pildid on üleval kooli kodulehe galeriis: https://mg.edu.ee/et/galeriid/talgupaev-0605link opens on new page
Vaata ka galeriid talgupäeva tänuüritusest:
Viimati muudetud 10.05.2024.