„Rõõmu loov õpetaja“ konkursile on esitatud kaks meie kooli õpetajat

Loomise kuupäev 10.05.2024

Peaasi.ee tunnustuskonkursile „Rõõmu loov õpetaja“ on esitatud kaks meie kooli õpetajat – ÜLLE SIREL ja TIINA RUM.

Neid iseloomustatakse nii:

„Ükski Ülle tund ei ole sarnane, mingi väike rosin või üllatus on selles alati. Kõiki tegevusi läbib märksõnana süsteemsus – iga järgmine tuleneb eelnevast. Ühest sõnast võib sündida sütitav projekt, mis loob tunde, et koolist ei tahaks puududa ainsatki päeva. Nii on sündinud mitmed tunnustatud heategevusprojektid. Tegemise rõõm, otsimise rõõm – see on olemas kõikides Ülle tegemistes. Vahel tundub, et tema moto ja elu ongi teenimas ainult üht eesmärki, et meil kõigil oleks hea ja päeva lõpul võiksime tõdeda, et oli sisukas ja kordaläinud päev. Iga ettevõtmine on omanäoline ja kordumatu, pidades silmas, et me saaksime sellest hea tunde , soojuse ja ühtekuuluvuse tunnetuse  kaasa võtta.“

„Kui õpetaja on Tiina on koolis, siis koolimaja särab – seda nii otseses kui kaudses mõttes. Tiina on klassiõpetaja, kes juhib õpetajate töörühma, mis hoolitseb koolikeskkonna eest. Tänu Tiinale on koolimajas reaalsuseks saanud õpinurgad, esindussein, pidevalt uueneva infoga stendid ja palju muud. Tiina on kooli VEPA mentor – ta hoolitseb selle eest, et lapsed õpiksid olema viisakad ja hoolivad, aga tal on alati ka kolleegidele mõni kiidusõna varuks. Tiina on aktiivne ja nakatab oma entusiasmiga ka teisi.“

Soovime teile jätkuvat sära ja rõõmu!

Vt lähemalt: https://peaasi.ee/roomu-loovad-opetajad/link opens on new page

Viimati muudetud 10.05.2024.