Lugemisprogramm "Lugemisisu"
3.a, 4.a ja 4.v klass lõpetasid terve õppeaasta kestnud lugemisprojekti "Lugemisisu".

Nädalas korra sai keegi tutvustada oma lemmikraamatut. Igas kuus märgiti loetuid raamatud tabelisse, mis lugemisisu tekitasid. Kohtuti kirjanikega, tehti üheskoos ajakirja, külastati raamatukogu ning õpiti tundma erinevate illustraatorite käekirja. Prooviti teha ka oma klassi raamatut.

Raamatukokku viidi lugemispassid, kuhu iga õpilane pidi märkima erinevad raamatud, vastavalt ülesannetele.

Pidulik lõpetamine toimus Männi raamatukogus, kus kõik õpilased said aplausi saatel kätte "Lugemisisu" diplomi eduka programmi läbimise eest. Õpetajad Tiina Rum ja Sirje Marist said tänukirja lastes hea lugemisisu tekitamise eest.

Kiidu kõigile osalejatele!