Teated

3. klasside Tiigri aasta ühisprojekt
3. klassid võtsid Tiigri aasta puhul ette suure ühisprojekti, mis kestis terve kuu. Jõuludeks said õpilased endale raamatu "Mina olen tiiger". Sellest sündis ühine projekt "Tiiger", mida alustati jaanuari alguses.

3.a klassi tundides loeti raamatut "Mina olen tiiger" ja arutati faktide üle, mida tiigri kohta teada saadi. Tutvuti teiste raamatute ja filmidega, kus tiigrist juttu. Saadi tuttavaks loomaaia tiigri Pootsmaniga. Eesti keele tunnis koostati jutte ja luuletusi tiigri kohta. Samuti tehti toredaid ristsõnu. Kunstiõpetuse ja tööõpetuse tundides joonistati ja meisterdati tiigrit. Liikumispausi ajal sai tantsida "Tiigrikutsu" laulu saatel. Projekt lõpetati talvelaste sünnipäevapeoga "Tiiger ja triibud".

3.b klassi õpilased lugesid tunnis raamatut "Mina olen tiiger". Ühiselt arutati tiigri elu ja tegemiste üle. Kunstiõpetuse ja tööõpetuse tundides joonistati tiigrit ning tehti lõbusaid tiigrimaske.

3.c klass uuris tiigrite tegemiste kohta kodus. Loeti iseseisvalt raamat läbi ja joonistati informatiivne pilt, kuhu tuli ka kirjutada fakte, mida tiigri kohta teada saadi.

3. klasside ühisprojekti käigus valminud töid saab uudistada I korrusel. 

Täname ka klassijuhatajaid Tiina Rumi, Edda Köörnat ja Maive Malkenit!