Teated

Äriideede arendamise programmi STARTERtallinn kevadsemestri parimad selgunud!
29. mail 2020 kogunes žürii, et Zoomi vahendusel kuulata ära STARTERtallinn ja STARTERhaapsalu programmidest läbi tulnud 10 finalisti tutvustused ja valida välja parimatest parimad.

Peaauhinna 1000 eurot Tallinna Ettevõtlusametilt võitis Tallinna Mustamäe Gümnaasiumi 11. keelereaalklassi õpilaste Henri Pihelgase, Ats Oskar Laansalu ja Dalia Domani meeskond Deeppeat, mis arendab keskkonnareostuse likvideerimiseks mõeldud turbamatte.

Kaks 500-eurost inspiratsiooniauhinda (samuti Tallinna Ettevõtlusametilt) võitsid TalTech meeskonnad MedicSOS ja StudySwipe.

Arvukad koostööpartnerid olid välja pannud mitmeid väga väärtuslikke ja kasulikke auhindu paljudele finaali jõudnud meeskondadele.

STARTER eelinkubatsiooni programmi eesmärgiks on anda õppurite meeskondadele praktilise väljundiga ettevõtlusalast õpi- ja meeskonnatöö kogemust ning abistada neil oma äriidee baasil välja arendada eduvõimelist ärimudelit. Ettevõtlusprogramm STARTERtallinn on mõeldud tudengitele ja õpilastele (ülikoolid, kõrgkoolid, kutsekoolid, gümnaasiumid). Programm on inglise keeles.