Mustamäe Gümnaasiumi pedagoogid



Mustamäe Gümnaasiumi pedagoogid läbi aegade

Kooli direktorid:
Ellen Kuum 1965 - 1983
Valeri Aava 1983 - 1984
Kaidor Damberg 1984 -
Direktori asetäitjad õppealal/Õppejuht/Õppekorraldusjuht
Tea-Mai Voit 1965 - 1969
Helju Tamvelius 1965 - 1992
Rauha Peeboste 1969 - 1983
Hilda Kuremaa 1971 - 1978
Aino Jamul 1978 - 1984
Sirje Kivi 1983 - 1991
Eva Neiland 1983 - 1994
Marika Dudkin 1991 -
Harlet Arismaa 1992 - 2020
Marika Randma 2020 -
Sirly Illak-Oluvere 2020 -
Kooli- ja klassivaline töö, huvijuht
Rein Kamps 1965 - 1974
Helgi Vinkel 1974 - 1979
Evi Ševtšuk 1980 - 1981
Tuuli Kalakoski (Kelk) 1981 - 1984
Merle Raidma 1984 - 1988
Vello Rus 1988 -
Direktori asetäitjad majanduse alal
Enn Uussaar 1980 - 1985
Vello Rus 1985 - 1988
Tiit Kulderknupp 1988 - 1992
Vello Juurik 1992 - 1999
Enno Eisma 1999 - 2001
Asta-Eha Ottesson 2001 - 2014
Arvi Taniloo 2014 -
Arendusjuht
Mari-Ann Urb 2005 - 2011
Maia Masing 2011 -
Klassiõpetajad
Milvi Heinmets 1965 - 1968
Maie Taimla 1965 - 1968
Kira Lõhmus 1965 - 1968
Marje Kirber 1965 - 1968
Valve Jaaniorg 1965 - 1972
Tiia Lehes 1965 - 1978
Milja Kask 1965 - 1984
Valve Toome 1965 - 1985
Armilde Härma 1965 - 1988
Järvi Raid 1965 - 2005
Eva Neiland 1966 - 2007
Elvi Martin 1965 - 2010
Aura Raud 1967 - 1977
Asta Õunapuu 1968 - 1974
Saima Kullamaa 1968 - 2018
Olga Savasson 1969 - 1972
Meeli Metsar 1969 - 1972
Tiiu Sügis 1969 - 1978
Lea Pertels 1970 - 1987
Leili Liiva 1972 - 1975
Meeri Teeäär 1972 - 1977
Sirje Herkel 1973 - 1978
Milvi Palusoo 1975 - 1979
Ester Neppi 1976 - 1979
Mare Kiis 1976 - 1990
Leili Kirs 1976 - 2006
Õie Tarve 1977 - 1983
Raila Pukk 1977 - 1983
Eha Altrov 1977 - 2013
Helle-Mall Viks 1977 - 2005
Aino Leego 1978 - 1984
Ellinor Maiste 1981 - 1998
Anu Soosaar 1985 - 1992
Ulrika Kuusk 1986 - 1989
Malle Põder 1986 - 1995
Edda Köörna 1987 -
Krista Niit 1988 - 1990
Õilme Salu 1990 - 1995
Tiina Paunel 1992 - 2018
Aire Kukk 2002 - 2014
Ülle Meos 2003 -
Kirsti Allik 2004 - 2007
Merle Koha (Ülper) 2004 -
Kaida Kuriks (Lell) 2005 - 2015
Annika Purge 2007 - 2014
Ülle Sirel 2008 -
Ingrid Vaarmets 2010 - 2011
Tiina Kiisel 2011 -
Evelyne Lusti 2013 - 2019
Signe Mirka 2014 - 2017
Virge Virunurm 2014 -
Tiina Luik 2015 -
Jane Palu 2016 - 2019
Helena Keskpaik 2018 -
Maiu Tänna 2017 -
Sirje Marist 2019 -
Maive Malken 2020 -
Pille Pilliroog 2020 -
Emakeel
Haldja Tohv 1965 - 1974
Helga Alhonen 1965 - 1980
Asta Otteson 1965 - 1998
Regina Peet 1965 - 2004
Saima Velling 1965 - 2007
Astrid Vodja 1974 - 1976
Eldor Veevo 1974 - 1976
Õie Kruusemaa 1975 - 1978
Merle Raidma 1980 -
Maria Jürgenson 1985 - 1989
Tiia Parker (raamatukogu) 1989 -
Ulvi Hellamaa 1991 - 1994
Kaire Pihelgas 2004 -
Helin Puksand 2006 - 2009
Liina Lutsepp 2009 - 2019
Virve Maasik 2010 - 2012
Irina Krusell 2020 -
Vene keel
Ivi Jõepera 1965 - 1988
Helju Tamvelius 1965 - 2003
Niina Tšerevaško 1965 - 1975
Lidia Bernstein 1968 - 2007
Tamara Lesnikova 1969 - 1990
Asta Punga 1970 - 1974
Helena Gussarova 1972 - 1984
Vjatšeslav Gussarov 1972 - 1984
Helgi Vinkel 1974 - 1979
Külliki Kaljurand 1977 - 2007
Ilona Solovei 1979 - 1982
Elviira Sepp 1979 - 1983
Silvia Velts (Jägel) 1980 - 1984
Viktoria Hytti (Žuravljova) 1984 -
Lembi Looper 1985 - 1990
Tatjana Sarap 1985 - 1992
Mall Pesti 1987 - 1991
Ogulnabat Telga 2006 - 2013
Tatjana Tšernõš 2007 - 2013
Jelena Fjodorova 2011 -
Anastassija Bakajeva 2013 - 2013
Svetlana Saar 2013 - 2015
Olga Talis 2014 - 2015
Jelena Štšekotovitš 2014 - 2014
Inglise keel
Tiina Metsma 1965 - 2007
Elena Sokol 1966 - 2013
Rauha Peeboste 1969 - 1983
Elve Viisimaa 1972 - 1976
Sirje Kivi 1972 - 1991
Helve Lilles 1972 - 1992
Velda Reinhold 1972 - 2004
Silvia Mumma 1973 - 1978
Mai Trisberg 1974 - 1983
Kersti Kravets 1974 - 1984
Silja Ild (Purde) 1975 - 1986
Tiiu Samarüütel 1976 - 2006
Mare Lepik 1977 - 1980
Helja Vallikivi 1977 - 2014
Merike Radik 1978 - 2000
Maimu Aamisepp 1979 - 1982
Anne Lukman 1982 - 1993
Pille Rückenberg 1984 - 1990
Marika Dudkin 1986 -
Marju Kubre 1989 -
Eve Klement 1990 - 1993
Signe Güsson (Arro) 1990 - 2001
Lemme Kitsing (Paukson) 1991 - 2015
Sirje Sinisalu 1991 -
Maris Niine 1991 - 1999
Kristina Paul 1992 - 2000
Anne Lange (Allpere) 1992 - 2000
Ene Mall Leiten 1992 - 2008
Kai Põld 1994 - 1996
Reet Klooren 1994 - 1997
Maren Toom 1994 - 2000
Riina Kuuskor 1995 - 1999
Viivi Reedik 1996 -
Elmi-Johanna Pata 1996 - 2010
Ingrid Teigar 1997 -
Tiiu Kriisa 1997 - 2001
Anne Tomingas 1997 - 2002
Oksana Anni 1997 - 2005
Irmela Kangro 1998 - 2002
Girta Päi 1999 -
Els Lindvet 2000 - 2015
Siret Toots 2002 - 2005
Rein Lillipuu 2005 -
Maimu Nõmmik 2007 - 2009
Kadri-Epp Teemant 2008 -
Anne Tomingas 2012 - 2015
Gerta Krapivnitski 2019 - 2020
Maria Mägar 2019 -
Katrin Sune 2020 -
Teised võõrkeeled
Taissia Reiman (saksa keel) 1968 - 1975
Milvi Kink (saksa keel) 1976 - 1981
Evi Ševtšuk (saksa ja rootsi keel) 1976 - 2003
Signe Güsson (Arro) (prantsuse keel) 1990 - 2001
Sirje Trei (rootsi keel) 1991 - 1995
Eha Kiisel (saksa keel) 1995 - 1999
Erika Pensa (saksa keel) 1999 -
Meeli Berestovski (saksa keel) 2003 - 2006
Diana Kollin-Poom (saksa keel) 2007 - 2008
Rong Yu (hiina keel) 2008 - 2009
Wu Zhuoya (hiina keel) 2009 - 2010
Wu Haitao (hiina keel) 2010 - 2012
Wang Wei (hiina keel) 2012 - 2015
Maria Kall (hispaania keel) 2012 -
Li Xuan (hiina keel) 2015 - 2016
Zheng Xin (hiina keel) 2016 - 2017
Zhai Menying (hiina keel) 2017 - 2018
Li Wenjie (hiina keel) 2018 - 2019
Gu Yu (hiina keel) 2019 - 2020
Huang Yue (hiina keel) 2019 -
Chen Qizhou (hiina keel) 2020 -
Matemaatika
Meeta Sirel 1965 - 1975
Hilda Kuremaa 1965 - 1975
Meedi Kauge 1965 - 1986
Aili Reinsoo 1965 - 1999
Anne-Maria Tammemägi 1970 - 1986
Mare Vahtramäe 1974 - 1977
Maret Mõistlik 1974 - 1985
Maali Pärt 1976 - 1983
Marge Raudmägi 1981 -
Harlet Arismaa 1986 -
Anne Rohtla 1986 - 2005
Tarmo Lindre 1990 - 1995
Helli Lõoke 2005 - 2007
Piret Koppel 2001 - 2015
Evi-Mare Hollo 2007 -
Kaisa Sakkeus 2018 -
Mari Liis Arismaa 2019 -
Li Jõepere 2019 -
Füüsika
Rein Kamps 1965 - 1974
Urve Toomingas 1968 - 1977
Peeter Kaasik 1970 - 1980
Aarne Vaarandi 1972 - 1975
Nelli Leosk 1975 - 1978
Edgar Laur 1977 - 1994
Valeri Aava 1983 - 1984
Vello Rus 1985 -
Hillar Lõhmusaar 1988 - 1994
Kai Rohtla 1995 - 2018
Katrin Koit 2018 -
Keemia
Tea-Mai Voit 1965 - 1969
Õie Sokk 1965 - 1985
Eha Suuressaar 1970 - 1976
Malle Solnson 1976 - 2020
Kaidor Damberg 1984 -
Marika Jaagusoo 1987 - 2002
Margus Eek 1988 - 1994
Ilona Lille 1993 - 2009
Maria Fomitšenko 2019 -
Ajalugu
Aime Roose 1965 - 1970
Ellen Kuum 1965 - 1983
Riina Parelo 1968 - 1974
Ilme Videvik 1975 - 1978
Vilma Kljavin 1975 - 2005
Andres Allpere 1977 - 2002
Erika Suurvärav 1983 - 1999
Anne Tamtik 1995 - 1997
Veiko Jõeäär 1997 - 2007
Velli Parts 2002 - 2003
Maia Masing 2003 -
Kati Küngas 2005 -
Maris Laanpere 2007 - 2008
Rain Roosileht 2008 -
Bioloogia, keskkond ja tervis
Tiiu Saava 1965 - 2010
Tiiu Savi 1975 - 1979
Maarja Rips (Lond) 2010 -
Triin Sepp 2011 - 2011
Kaija Seepter (Lukman) 2011 -
Kert Martma 2014 -
Margit Pärn 2015 - 2017
Annika Härmits 2018 - 2020
Geograafia
Aino Ojaperv 1966 - 2005
Aimi Püüa 1989 - 1999
Heli Stroom 2005 -
Tööõpetus
Leida Press 1965 - 1983
Toomas Kodres 1965 - 1991
Krista Kodres 1987 - 1990
Vapu Künnapuu 1990 - 1995
Heivo Viinalass 1992 - 1995
Anvar Hanson 1995 - 1996
Ann Taveter 1995 - 1997
Peeter Toome 1996 - 2002
Piret Koppel 1997 - 2015
Ronald Jaanhold 2002 - 2003
Urmas Kaljuvee 2002 -
Sirje Raun 2011 -
Aire Kukk 2014 - 2014
Sõjaline õpetus
Stanislav Novosjolov 1972 - 1981
Jevgeni Aleksejev 1981 - 1985
Nikolai Gvozdik 1985 - 1989
Kehaline kasvatus
Kunnar Saava 1965 - 1996
Ester Killar 1965 - 1989
Enn Uussaar 1971 - 2019
Liivi Kaeramaa 1973 - 1979
Urve Uustalu 1979 - 1982
Liina Aun 1987 -
Katrin Rinne 1988 -
Aili Kalbin 1990 - 1994
Hele Berendsen 1995 - 1998
Liivi Eerik 1996 - 1999
Mikk Toomel 2010 - 2011
Argo Kungla 2011 - 2016
Kerli Hanni 2013 -
Eero Savason 2017 -
Krista Kallas 2019 -
Kunstiõpetus
Vilma Lepind 1965 - 1967
Malle Bodolis 1968 - 1974
Ingrid Järv 1975 - 1981
Anne Heidmets 1984 - 1988
Anne Tamm (Rouhiainen) 1987 -
Palmi Loik 1991 - 1992
Mari-Ann Urb 1992 - 1994
Tõnu Soo 2002 - 2003
Ilvi Pääsuke 2002 - 2011
Usuõpetus
Sirje Villems 1995 - 1998
Muusikaõpetus
Maimu Joonase 1965 - 1969
Eva Neiland 1966 - 2007
Malle Rebane 1969 - 2000
Ly Kikkas 1971 - 1981
Aime Talu 1971 - 2017
Tiiu Tamm (Nirgi) 1973 -
Ragne Jõgeva 1978 - 1982
Tuuli Kalakoski (Kelk) 1980 - 1992
Aivar Oja 1983 - 2016
Regina Sarapova 1985 - 1990
Eda Neider 1989 - 2007
Peep Mandre 1992 -
Signe Lehto 1995 - 1999
Tiina Paunel 1995 - 2018
Kai-Riin Kont 1995 - 1996
Lia Kumm 2000 - 2001
Elin Keskel 2000 - 2004
Siiri Pechter 2003 - 2017
Kermo Koit 2004 - 2005
Heidi Grenzen 2005 - 2010
Merle Adelman 2006 -
Sirly Illak-Oluvere 2019 -
Arvutiõpetus/IT
Harry Lensen 1995 - 2005
Alan Õis 1999 -
Peeter Uustal 2004 - 2006
Harlet Arismaa 2004 - 2016
Sten Kivissaar 2005 - 2006
Renee Kooli 2006 - 2008
Lauri Lind 2011 - 2012
Nils Härsing 2016 -
Haridustehnoloog
Lauri Niilo 2020 -
Koolipsühholoog/Inimeseõpetus/karjääriõpetus
Mari-Ann Urb 1994 - 2003
Auli Saveljev 2003 - 2009
Irene Kadu 2008 - 2009
Raili Vahermägi 2009 -
Terje Alandi 2014 - 2017
Annika Johanson 2014 - 2016
Laura Pere 2019 -
Logopeed, HEV-koordinaator
Liisi Hein 2012 - 2018
Helin Puksand 2018 - 2019
Rita Kosapoeg 2016 -
Riigikaitse
Andres Arendi 2011 - 2014, 2015 - 2017
Sulev Raudsepp 2014 - 2015
Margit Leerimaa 2017 -
Õpetajaabi
Dia Luik 2012 - 2013
Annika Johanson 2014 - 2014
Merle Darla Lehtmets-Graf 2014 - 2015
Anu Saks-Murro 2015 - 2016
Inge Kroonberg-Illak 2015 -
Anne Ots 2017 -