Kontakt

Kantselei vastuvõtt:

Koolivaheajal kantselei avatud:
24.-26. ja 28. oktoobril 10 - 14

65 47 292
Keskuse 18, Tallinn, 12911
Reg.nr. 75018503
 -  kool@mg.edu.ee

Telefonid: Vastuvõtt
Direktor Kaidor Damberg  -  kaidor.damberg@mg.edu.ee k.228 53 939 163 E 16:00-17:00
Sekretär Marika Mets  -  kool@mg.edu.ee k.201 65 47 292
Õppejuht Marika Randma  -  oppejuht@mg.edu.ee k.213 65 32 560
53 617 720
Õppekorraldusjuht Sirly Illak-Oluvere  -  oppekorraldusjuht@mg.edu.ee k.213 53 025 700
Projektijuht Kaire Pihelgas  -  kaire.pihelgas@mg.edu.ee k.227 53 440 139
Huvijuht Vello Rus  -  vello.rus@mg.edu.ee k.227
Infojuht Alan Õis  -  infojuht@mg.edu.ee k.215 58 862 824
Haridustehnoloog Artur Ivašina  -  haridustehnoloog@mg.edu.ee k.227
Koolipsühholoog Raili Vahermägi  -  raili.vahermagi@mg.edu.ee k.109 55 646 243
Koolipsühholoog Robert Reiman  -  robert.reiman@mg.edu.ee k.219 53 497 585
HEV õppe koordineerija Rita Kosapoeg  -  rita.kosapoeg@mg.edu.ee k.218 53 015 498
56 645 689
E 10-12, N 14-16
Õpetajate tuba   k.214 53 418 402  
Algklasside õpetajate tuba   k.172 53 029 757  
Raamatukogu Tiia Parker  -  tiia.parker@mg.edu.ee k.320 53 365 069
Tervisekabinet Anna-Greta Irval -  anna-greta.irval@kth.ee k.140 56 256 624
Direktori asetäitja majandusalal Arvi Taniloo  -  arvi.taniloo@mg.edu.ee k.150 53 310 208
Personalijuht Rita Kasak  -  rita.kasak@mg.edu.ee k.152 53 822 165
Valvelaud     53 413 291  

Palume vastuvõtule eelnevalt registreeruda meili teel.