Huvitegevus

HUVIRINGID



Ring Klass E T K N R Õpetaja
Lastekoor 4.-9. 13:40 Sirly Illak-Oluvere
Poistekoor
3.-6.
13:40 Sirly Illak-Oluvere
Mudilaskoor I 1.-2. 11:50 Merle Adelman
Mudilaskoor II 3.-4. 14:35 Merle Adelman
Segakoor 9.-12. 14:35 Peep Mandre
Vokalistid I 8.-10. 14:35 Peep Mandre
Vokalistid II 9.-12. 15:30 Peep Mandre
Robootika I 1. 11:40 Nutigeen
Robootika II 2. 10:00 Nutigeen
Robootika III 3.-4. 13:40 Nutigeen
Mindstorm 4.-7. 14:00 Nutigeen
Teadusring 5.-6. 13:40 Nutigeen
Majandusmängud I 2. 10:55 Mängides Targaks
Majandusmängud II 1. 11:50 Mängides Targaks
Kunstiring 1. 11:50-14:45 Anne Tamm
Kunstiring Põhikool 13:30-16:30 Anne Tamm
Käsipall 1.-2. 16:30 16:30 HC Tallinn
Käsipall 2.-3. 16:30 16:30 HC Tallinn
Korvpall 4. 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 T.Soku korvpallikool
Hiina keel I 5. 14:35 13:40 G.Päi
Hiina keel II 7. 12:45 12:45 G.Päi
TORE 4.-11. 14:30 14:30 G. Krapivnitski


Koolis töötab PILLISTUUDIO, kus saab õppida klaveri erialal.
Õppetöö: nädalas toimub 2 erialatundi ja 1 solfedžo rühmatund.
Õppimine Pillistuudios on küll tasuline, kuid hind soodne.



ÜRITUSTE KAVA 2021/22 õppeaastal



September

Liikumiskuu
06.09-07.09 klasside pildistamine
Tervisepäev
39. nädal Rebaste päev


Oktoober

Vaimse tervise kuu
04.10 Eelkool algab
05.10 Õpetajate päev
22.10 Liikumispäev


November

Märkamise ja heaolu kuu
26.11 Kodanikupäev


Detsember

Puhkuse ja unekuu
.12 Tantsukavade võistlus
.12 Jõulukompositsioonide valmistamine
.12 TORE jõulukodu
.12 Jõulukontserdid (4.-12. klasside õpilastele)
20.- 22.12 Teemapäevad


Jaanuar

Tervisliku toitumise kuu
Stiilinädal
Karjäärinädal


Veebruar

Olümpiakuu
.02 Talispordipäev, MG Playback
.02 Sõbrapäev
.02 Eesti Vabariigi aastapäeva aktused


Märts

Vitamiinikuu
Emakeelepäev
Uurimistööde esitamine
Avatud uste päev
10. klassi vastuvõtt (kirjalik)
10. klassi vastuvõtt (inglise keele suuline eksam)


Aprill

Südamekuu ja nutikuu
Loovtööde esitamine
Gümnaasiumi Kevadball
Lõpukell
Loovtööde kaitsmine
Eelkooli lõpetamine


Mai

Keskkonnakuu
Uurimistööde kaitsmine
Õpilastööde näitus MG-s
MG kevadkontsert


Juuni

06.-13.06 Arvestuste ja õppekäikude nädal
10.06 Õppenõukogu 1.-8. klassid kell 14.00
09.06 Direktori vastuvõtt tublimatele õpilastele ja nende vanematele kell 18.00
13.06 Õppeaasta lõpuaktused 1.- 8. klassidele
17.06 Õppenõukogu 9. klass kell 12.00
20.06 9. klassi lõpuaktus kell 16.00
21.06 Õppenõukogu gümnaasium kell 12.00
22.06 Gümnaasiumi lõpuaktus kell 14.00